تزریق ژل‌

تزریق ژل‌ باعث محو شدن خطوط چهره و هم‌چنین جوانسازی و پر کردن صورت می‌شود.

با افزایش سن‌ به شکل طبیعی چربی زیر پوست صورت کاهش پیدا می‌کند.با کاهش چربی زیر پوست، عضلات صورت در نزدیکی سطح پوست به فعالیت خود ادامه می‌دهد، در این زمان خطوط لبخند و خطوط دور چشم بیش تر از قبل مشخص می‌شود.به دلیل کشیده شدن و شل شدن پوست، حجم صورت کم می‌ شود اما با تزریق ژل تمام این مشکلات رفع می شود.عوامل دیگری نیز بر پوست صورت تاثیر گذار است مانند تابش خورشید، ژنتیک، وراثت و سبک زندگی .

اساسی ترین کار برای انجام تزریق ژل انتخاب کلینیک مناسب برای انجام تزریق است.کلینیک زیبایی پوست و مو نای ذی یکی از مجهزترین کلینیک های تهران همراه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و کارد درمانی مجرب می باشد.با رعایت کردن تمام نکات بهداشتی و قوانین مربوط به وزارت بهداشت می باشد.

3 نوع مختلف پر کننده پوستی برای سفت کردن پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد که عبارت از پرکننده های موقت و نیمه ماندگار. ژل ها به دلیل داشتن اسید هیالورونیک نتیجه موقت دارند. اما تزریق فیلر با دیگر پرکننده ها که می تواند نتیجه طولانی تری داشته باشد.

پر کردن برخی از چروک‌های حاصل از افزایش سن، طراوت و جوانی دوباره پوست از دیگر کاربردهای تزریق به صورت است. با تزریق در نواحی فک و چانه برای زیباتر شدن چهره‌ی شما انجام می‌ شود. در مواردی که از تزریق ژل برای رفع خطوط چین و چروک، خط اخم و خنده استفاده می‌شود، تزریق باعث کاهش عمق یا رفع خطوط و چین خوردگی‌های پوست می‌شود.

کاربرد های تزریق ژل

رفع چین و چروک ها‌

از تزریق ژل بیشتر برای رفع چین و چروک‌هایی مانند خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده می شود.

اصلاح و زیبایی بینی

برای اصلاح گودی بینی هایی که دچار انحراف و یا شکستگی های جزئی هستند برای پر کردن قسمت هایی از بینی مورد استفاده قرار می گیرد.اصلاح فرم بینی بدون جراحی یکی از کاربردهای جالب ژل است.

حجم‌ دهی

از ژل های پوستی می‌توان برای برجسته کردن و افزایش حجم لب، چانه و گونه‌ها استفاده کرد. بیشترافراد این کاربرد را با نام پروتز می‌شناسند.

حجم‌دهی به صورت

یکی از ناخوشایندترین اثرات پیری پوست، کم شدن حجم صورت است. این اثرمعمولا در لب‌ها، گونه‌ها و پلک‌ها دیده می شود. تزریق ژل یکی از موثرترین راه‌های جبران حجم از دست رفته است. از این روش می‌توان برای رفع گودی و سیاهی زیر چشم، لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده کرد.

جوانسازی دست‌ها

بسیاری از افراد ظاهر چهره را مبنای تشخیص سن می‌دانند. دست‌های ما می‌تواند شاخصی از سن باشد. دست‌های ما به‌ طور دائم در معرض عوامل مختلف محیطی قرار دارند، و با افزایش سن، تغییرات مربوط به روند پیری، لکه‌های پوستی، از دست رفتن حجم و نازک شدن پوست در دست‌ها مشخص می‌ شود.

تزریق ژل لب

ماندگاری تزریق ژل

ماندگاری نتیجه تزریق به محل درمان، نوع فرآورده و خود بیمار بستگی دارد. هر چقدر غلیظ ‌تر باشد و عمیق ‌تر تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. برای ماندگار شدن نتیجه بهتراست که درمان را تکرار کنید. البته جراح میزان ژل و روش را در صورت لزوم تغییر خواهد داد تا بهترین نتیجه ممکن برای متقاضی ایجاد شود.

در صورتی که ژل‌های مورد استفاده در انواع تزریق ژل صورت از استانداردهای مورد نظر برخوردار باشند، ماندگاری آن‌ها بین 6 ماه تا 1 سال است. معمولا ماندگاری آن برای بیشتر متقاضیان 6 الی 8 ماه است. در صورت مراقبت صحیح امکان طولانی‌تر شدن و ماندگاری بیشترنیز وجود دارد. در صورت رعایت مراقبت های بعد و پرهیز از مواردی که باعث جذب سریع‌تر ژل تزریق شده می‌شود، امکان ماندگاری آن را بیشتر خواهد کرد.

ماندگاری ژل‌های سنتزی بیشتراست، زیرا این ژل‌ها توسط بدن جذب نخواهد شد. بنابراین ژل‌های سنتزی انتخاب مناسبی برای افرادی است که از انجام درمان و نتیجه مطمئن‌ هستند. باید بدانید که نتیجه تزریق این نوع ژل ها تا چندین سال روی صورت‌ باقی می ماند. حتما به متخصص باتجربه و ماهرمراجعه کنید.

مزایا تزریق ژل

 • روشی غیرتجاهمی و بدون جراحی
 • دوره نقاهت و استراحت ندارد
 • ایجاد نتیجه مثبت بعد از تزریق
 • درصد بالای رضایت متقاضیان بعد از نتیجه
 • نیازی به دارو و آرام بخش نیست
 • در یک جلسه انجام می گیرد
 • تاثیری بر روی حالت خنده و اخم ندارد
 • نتیجه حاصله کاملا طبیعی
 • قابلیت بازگشت در صورت عدم رضایت

معایب تزریق ژل

به ‌طور معمول بعد از تزریق ژل امکان یکسری عوارض جانبی وجود دارد.حداکثر زمان پایداری این‌ عوارض بین چند ساعت تا چند روز خواهد بود. این عوارض معمولا بین انواع تزریق از جمله تزریق ژل لب و گونه، تزریق ژل چشم، تزریق ژل فک و تزریق ژل چانه ایجاد می شود.

 • درد های خفیف
 • کبودی و التهاب
 • سوزش و حساسیت خفیف
 • بی حس شدن یا احساس فشار
 • قرمزی پوست
Call Now Buttonتماس فوری